Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20

Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20km UOF2101BS

UTEPO
2678
259,90 Lei
cu TVA

UOF2101BS este un modul SFP standard, single-fiber ce poate fi folosit impreuna cu echipamente de retea (switch, convertoare media) sau cu echipamente de transmisie video prin fibra optica. Se foloseste si se livreaza in pereche.

CARACTERISTICI:
  • Distanta de transmisie de pana la 20 km
  • Foloseste tehnologie laser FP 1310 nm si PIN-TIA
  • Porturile de intrare si iesire de date sunt compatibile cu standardul LVPECL
  • Protectie ESD sporita
  • In conformitate cu standardul IEC-60825 privind siguranta laser si cu standardul RoHS
  • Hot-plug
  • Se foloseste si se livreaza in pereche
SPECIFICATII:
  • Alimentare: 3.15 ~ 3.45 Vcc, din portul SFP
  • Consum: 1W
  • Lungime unda optica: 1310nm
  • Putere emisie: -15~-3dBm
  • Sensibilitate receptor: -34dBm
  • Viteza: 155Mbps
  • Tip fibra optica: single-mode 9/125µm, multi-mode 50/125µm
  • Distanta de transmisie: single-mode: 20km; multi-mode: 300m
  • Port fibra optica: LC, single
  • Protectie ESD: 1a descarcare prin contact - nivel 3 1b descarcare prin aer - nivel 3 Per: IEC61000-4-2
  • MTBF: >30000h
  • Material: otel inoxidabil
  • Dimensiuni: 55.4(L) x 13.7(l) x 6.25(H)mm
  • Temperatura de operare: -0°C ~ +70°C
  • Temperatura de stocare: -40°C ~ +70°C
  • Umiditate: 0-95% fara condensare
  • Masa bruta: 0.017 kg
Produsul inca nu are review-uri

16 alte produse in aceeasi categorie:

Produs adaugat la favorite
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si pentru a analiza traficul.
Continuarea utilizarii website-ului nostru implica acceptarea modulelor noastre cookie.