Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20
Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20

Pereche module SFP standard, single-fiber, 155Mbps, 20km UOF2101BS

UTEPO
2678
264,23 Lei
cu TVA

  • TRANSPORT GRATUIT - pentru comenzi mai mari de 500 lei. Pentru comenzile cu valoare mai mica de 500 de lei transportul costa 19 lei.  Valabil pentru comenzile livrate in localitatile deservite de Fan Courier fara kilometri suplimentari TRANSPORT GRATUIT - pentru comenzi mai mari de 500 lei. Pentru comenzile cu valoare mai mica de 500 de lei transportul costa 19 lei. Valabil pentru comenzile livrate in localitatile deservite de Fan Courier fara kilometri suplimentari
  • FAN COURIER - livrarea comenzilor se face exclusiv prin Fan Courier in 24 - 48 de ore pentru produsele aflate in stoc FAN COURIER - livrarea comenzilor se face exclusiv prin Fan Courier in 24 - 48 de ore pentru produsele aflate in stoc
  • PLATA CU CASH SAU OP - Plata se poate efectua ramburs (cash) in momentul livrarii direct la curier sau prin transfer (OP) in banca sau Trezorerie inainte de expedierea comenzii PLATA CU CASH SAU OP - Plata se poate efectua ramburs (cash) in momentul livrarii direct la curier sau prin transfer (OP) in banca sau Trezorerie inainte de expedierea comenzii
  • PENTRU PROFESIONISTI - comercializam produse exclusiv persoanelor juridice PENTRU PROFESIONISTI - comercializam produse exclusiv persoanelor juridice

Descriere

UOF2101BS este un modul SFP standard, single-fiber ce poate fi folosit impreuna cu echipamente de retea (switch, convertoare media) sau cu echipamente de transmisie video prin fibra optica. Se foloseste si se livreaza in pereche.

CARACTERISTICI:
  • Distanta de transmisie de pana la 20 km
  • Foloseste tehnologie laser FP 1310 nm si PIN-TIA
  • Porturile de intrare si iesire de date sunt compatibile cu standardul LVPECL
  • Protectie ESD sporita
  • In conformitate cu standardul IEC-60825 privind siguranta laser si cu standardul RoHS
  • Hot-plug
  • Se foloseste si se livreaza in pereche
SPECIFICATII:
  • Alimentare: 3.15 ~ 3.45 Vcc, din portul SFP
  • Consum: 1W
  • Lungime unda optica: 1310nm
  • Putere emisie: -15~-3dBm
  • Sensibilitate receptor: -34dBm
  • Viteza: 155Mbps
  • Tip fibra optica: single-mode 9/125µm, multi-mode 50/125µm
  • Distanta de transmisie: single-mode: 20km; multi-mode: 300m
  • Port fibra optica: LC, single
  • Protectie ESD: 1a descarcare prin contact - nivel 3 1b descarcare prin aer - nivel 3 Per: IEC61000-4-2
  • MTBF: >30000h
  • Material: otel inoxidabil
  • Dimensiuni: 55.4(L) x 13.7(l) x 6.25(H)mm
  • Temperatura de operare: -0°C ~ +70°C
  • Temperatura de stocare: -40°C ~ +70°C
  • Umiditate: 0-95% fara condensare
  • Masa bruta: 0.017 kg
Tip produs
Modul SFP

Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:

20 alte produse in aceeasi categorie:

Produs adaugat la favorite
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si pentru a analiza traficul.
Continuarea utilizarii website-ului nostru implica acceptarea modulelor noastre cookie.